Helaas, deze vacature is niet meer beschikbaar.

Kenmerken

  • Werkgever: Takeaway.com
  • Land: Duitsland
  • Stad: Berlin

Omschrijving

Czy chcesz do??czy? do naszego pozytywnego, zakr?conego na punkcie klienta, dzia?u Customer Service? Chcesz pracowa? w mi?dzynarodowej korporacji, która jest leaderem w Europie kontynentalnej w zamawianiu jedzenia przez Internet? Je?li tak, to mamy dla Ciebie rozwi?zanie!

Opis stanowiska:

  • rozpieszcza? klientów i dba? o nich gdy dzwoni? do nas po pomoc i rad?
  • dba? o zawsze aktualne dane, aby zamawianie jedzenia by?o tak przyjemne jak jego jedzenie
  • trzyma? oko na przep?ywie zamówie?, bo nasi klienci nie mog? by? g?odni!
  • rywalizowa? ze swoimi kolegami o miano BOSSA pami?taj?c o byciu produktywnym i kreatywnym
  • informowa? swoich Supervisorów jak Ci idzie i co s?ycha?
  • pami?ta?, ?e klient to szef, a szef musi by? zawsze zadowolony ;)
  • mailowa? z klientami
  • cieszy? si? razem z nami ze wspólnych sukcesów i ?wi?towa? je na wspólnych eventach!

Oczekujemy od Ciebie:

  • cierpliwo?ci i empatii,
  • zdolno?ci jasnej komunikacji,
  • pozytywnego nastawienia,
  • dyspozycyjno?ci,
  • znajomo?ci j?zyka angielskiego (dodatkowy atut),
  • do?wiadczenie zawodowe mile widziane,
  • dyspozycyjno?? 2 weekendy w miesi?cu.

Oferujemy:

  • trwa?y zwi?zek oparty na umowie o prac?,
  • bycie fit jest teraz modne - karta sportowa i prywatna opieka medyczna czekaj? na Ciebie,
  • lubisz angielski? To ?wietnie si? sk?ada ?darmowy kurs j?zyka angielskiego,
  • rozwoju nigdy do?? dlatego organizujemy wewn?trzne szkolenia dla Pracowników!
  • a co po pracy? Zawsze jest czas na relaks ? wyjazd za granic? oraz lokalne imprezy integracyjne,
  • codziennie ?wie?e owoce i warzywa,
  • praca na ca?y etat z elastycznym grafikiem.

Informatie Takeaway.com

  • Land: DE