Helaas, deze vacature is niet meer beschikbaar.

Kenmerken

  • Werkgever: Takeaway.com
  • Land: Duitsland
  • Stad: Berlin

Omschrijving

Lubisz podejmowa? w?asn? inicjatyw? i potrafisz znale?? skuteczne rozwi?zanie w ka?dej sytuacji. W jasny i klarowny sposób przekazujesz wiedz? innymi, a prowadzenie rozmów telefonicznych B2B nie jest dla Ciebie problemem. Posiadasz równie? umiej?tno?ci interpersonalne i organizacyjne oraz poczucie humoru, które zawsze pomaga w nawi?zywaniu nowych kontaktów. Dodatkowo chcesz rozwija? si? w mi?dzynarodowej firmie, b?d?cej liderem w Europie kontynentalnej w zamawianiu jedzenia przez Internet. Je?li uwa?asz, ?e jest to Twój opis, to nasze og?oszenie jest w?a?nie dla Ciebie.

Opis stanowiska:

  • Analiza danych dot. restauracji wspó?pracuj?cych,
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych B2B w celu optymalizacji zysków danej restauracji na Pyszne.pl oraz przekazywanie informacji na temat dost?pnych produktów i narz?dzi,
  • Wsparcie restauracji poprzez produkty reklamowe i u?ytkowe,
  • Wspó?praca z Terenowymi Konsultantami Restauracji, by wspólnie dostarcza? dodatkow? warto?? wszystkim restauracjom zwi?zanym z Pyszne.pl

Wymagania:

  • Minimum roczne do?wiadczenie w pokrewnych obszarach: sprzeda?, doradztwo
  • Umiej?tno?? budowania d?ugofalowych relacji B2B
  • Zdolno?ci analityczne i komunikatywno??
  • Umiej?tno?? pracy w grupie
  • Ch?? poszukiwania rozwi?za? potencjalnie trudnych sytuacji
  • Dobra znajomo?? j?zyka angielskiego w mowie i pi?mie (B1)
  • Wykszta?cenie wy?sze

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umow? o prac?
  • Mo?liwo?? rozwoju kompetencji zawodowych
  • Prac? w m?odym, dynamicznym zespole w mi?dzynarodowej firmie
  • Doskona?? atmosfer? pracy
  • Imprezy i wyjazdy firmowe
  • Kawa, herbata, owoce i warzywa do dyspozycji pracowników
  • Biuro w okolicach rynku
Reference number: R_002439

Informatie Takeaway.com

  • Land: DE