Helaas, deze vacature is niet meer beschikbaar.

Kenmerken

  • Werkgever: Takeaway.com
  • Land: Duitsland
  • Stad: Berlin

Omschrijving

Potrafisz stawi? czo?a wyzwaniom? Swoj? pozytywn? energi? motywujesz innych do pracy, a przede wszystkim chcesz do??czy? do Pyszne.pl, mi?dzynarodowej firmy oraz lidera na rynku zamawiania jedzenia przez Internet? Je?li tak ? to jest to propozycja w?a?nie dla Ciebie! Jako Hub Coordinator b?dziesz wspiera? prac? kurierów oraz dba? o jako?? sprz?tu w Hub?ie. Czym jest Hub? Jest to ?baza wypadowa? gdzie znajduje si? flota rowerowa oraz inny niezb?dny sprz?t s?u??cy do pracy kurierów.

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie pracy Hub?u poprzez wydawanie rowerów oraz niezb?dnego sprz?tu kurierom na pocz?tku zmiany i przyjmowanie go po zako?czeniu ich pracy,
  • Kontrolowanie stanu technicznego floty rowerowej,
  • Nadzorowanie systemu zmianowego kurierów,
  • Wspieranie oraz motywowanie zespo?u przy wykonywaniu codziennej pracy,
  • B?dziesz osob? pierwszego kontaktu pomi?dzy zespo?em kurierów a innymi dzia?ami Firmy,
  • Dbanie o optymalizacj? pracy oraz procesów swojego Hub'u

Wymagania:

  • Jeste? osob? otwart?, która zawsze s?u?y pomoc?,
  • Posiadasz pierwsze do?wiadczenie zawodowe,
  • Potrafisz si? odnale?? w stresuj?cych sytuacjach,
  • Jeste? komunikatywny i pe?en pozytywnej energii,
  • Praca w systemie zmianowym nie jest dla Ciebie problemem,
  • Znajomo?? j?zyka angielskiego b?dzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umow? o prac?,
  • Pakiet benefitów: karta sportowa oraz prywatna opieka zdrowotna,
  • ?wie?e owoce oraz ?wietn? atmosfer? pracy w m?odym i dynamicznym zespole,
  • Niezapomniane imprezy integracyjne,
  • Bycie cz??ci? innowacyjnego zespo?u Pyszne.pl
Reference number:R_003250

Informatie Takeaway.com

  • Land: DE